Hizmetlerimiz

ÇİM DUVAR İMALATI

Çimset iç ve dış mekan kısa bölme duvarı olarak üretilmiştir. Tüm iç ve dış mekanlarda, temel amacı yemyeşil bir duvarelde etmek ve bunu doğal çime en yakın görünümü sağlamaktır.

ÇİT DUVAR

Yapay çimden oluşan Çim Çit ürünlerimiz ile iç ve dış mekanlarda dekoratif çit bölmeler oluşturabilirsiniz. Paslanmaz tel üzerine kullanılan çim özel olarak PVC malzemeden üretilmiştir.

ÇİM HALI

Dekorasyon ve peyzaj ürünleri; çevre düzenleme çalışmaları ve mimari tasarımlarında da kullanılmaktadır. Küresel ısınmanın günden güne iyice hissedildiği Dünya’mızda önemli bir gereksinimdir.

ÇİM PARAVAN

Özgürce mekanlar yaratmak için çeşitli ebatların ve parçaların bir araya gelmesi ile oluşan birçok model ve ürün yaratabiliriz.

ÇİM MANTOLAMAotel

İnşaat ve izolasyon ürünlerinden dış cephe kaplama malzemelerine alternatif olarak üretilmiştir. 1 metre eninde 10 metre boyunda toplam 10 m2 alanı komple kaplayabilme özelliğine sahiptir.

TERAS VE ÇATI KAPLAMA

İnşaat ve izolasyon ürünlerinden membranlara alternatif olarak üretilmiştir. Büyük ve küçük yatay teras, balkon, kat bahçesi alanları için 160–200 derecede eriyik halde uygulanır.