ÇIMSET PARAVAN

Örneklerden de gördüğünüz gibi bölme duvar olarak kullanabileceğiniz gibi dekorasyon malzemesi olarak ta kullanabilirsiniz. Özgürce mekanlar yaratmak için çeşitli ebatların ve parçaların bir araya gelmesi ile oluşan birçok model ve ürün yaratabiliriz.

Çimset  yapay çim duvar, çim paravan, çim panel duvar, çim çit, çim zemin ve teras kaplama tasarlayarak güzel zaman geçireceğiniz huzurlu mekanları oluşturmak için duvarlarınızı doğal görünümlü çim  ile kaplıyoruz. Çim duvar ile panel bölmeler, solmayan, zahmetsiz, bakım gerektirmeyen, çim , görsel kirliliğin önlenmesi için bakım gerektirmeyen, uzun ömürlü, oturma alanları oluşturup, açık alanlarda yazlığınızın, bahçenizin, cafe, restaurant  gibi işletmelerin çevresini gerçek görünümlü çim duvar ile ayrılması konularında üstün kalitemiz ve tecrübemizle hizmetinizdeyiz.

Küresel ısınmanın günden güne iyice hissedildiği Dünya’mızda çevreci projeler her geçen gün kendini daha çok hissettirmektedir. Çim paravan bu amaçlara hizmet etmek için üretilmiştir. Grassparavan iç ve dış mekanlara alternatif bölme  olarak üretilmiştir.  İstenilen ebatlarda bir çok parçadan oluşabilir.

 ÜRÜNLER

REFERANSLAR