DIS CEPHE ÇIM MANTOLAMA

GRASSIDING (ÇİM CEPHE) (ISITARAK YAPIŞTIRMA)

İnşaat ve izolasyon ürünlerinden dış cephe kaplama malzemelerine alternatif olarak üretilmiştir. 1 metre eninde 10 metre boyunda toplam 10 m2 alanı komple kaplayabilme özelliğine sahiptir. Tüm dış cephelerde, beton, metal ahşap, gaz beton ve kara sıva gibi alanlara uygulanabilir. Temel amacı yemyeşil bir cephe elde etmek ve bunu doğal çime en yakın görünümü sağlamaktır.

Küresel ısınmanın günden güne iyice hissedildiği Dünya’mızda çevreci projeler her geçen gün kendini daha çok hissettirmektedir. Grassiding bu amaçlara hizmet etmek için üretilmiştir. Çim görüntüsünün yanı sıra %100 su izolasyonu yapabilme özelliği uzun yıllar dayanım ömrü onu tüm diğer izolasyon dış cephe kaplamalarından açık ara farklı kılmaktadır.

Grassiding üstün izolasyon özelliğiyle ve doğa şartlarına dayanımıyla tüm dış cephelerde rahatlıkla kullanılabilir.

Grassiding’e yeni üretmiş olduğumuz poliüretanlı taban modifiyesiyle tüm dış cephe kaplama alanlarında artık ısı, su, ses izolasyonu yapan dış cephe kaplama malzemesidir.

ÇİM MANTOLAMA VE ÇİM CEPHE UYGULAMA ALANLARI

ÇİM MANTOLAMA VE ÇİM CEPHE UYGULAMA MODELLERİ

GRASSIDING [ÇİM MANTOLAMA]

İnşaat ve izolasyon ürünlerinden dış cephe mantolama malzemelerine alternatif olarak üretilmiştir.  50 cm eninde 200 cm boyunda 4 cm kalınlığında toplam 1 m2 alanı komple kaplayabilme özelliğine sahiptir. Tüm dış cephelerde, beton, metal ahşap, gaz beton ve kara sıva gibi alanlara uygulanabilir. Temel amacı yemyeşil bir cephe elde etmek ve bunu doğal çime en yakın görünümü sağlamaktır.

Çim mantolama üstün izolasyon özelliğiyle ve doğa şartlarına dayanımıyla tüm dış cephelerde rahatlıkla kullanılabilir.

Asıl görevi olan binaya kattığı estetik görüntüsünün dışında iyi bir ısı izolasyon malzemesi olarak binayı korur ve ömrünü uzatır. Grassiding binanın konseptine göre dizayn edilebileceği gibi standart ürün gamıyla da villa dış cephelerinde, apartman dış cephelerinde, otel, tatil köyleri, huzur evleri, sosyal tesisler ve tüm ticari ve idari binaların kısacası tüm yaşanılabilir alanlarda yaşayan bir çim görüntüsü ve matolama göreviyle uzun yıllar hizmet verir.

ÇİM MANTOLAMANIN AMACI: Çim mantolama uygulama sistemi ve malzeme yapısı diğer dış cephe mantolama malzemelerine alternatif olarak üretilmiştir. Bu mantolama sistemi file-sıva-boya malzemelerinin tamamını ortadan kaldırmış. Hızlı ve pratik uygulama yöntemiyle de işçilikten %40 oranda tasarruf sağlamaktadır.(Bir işçi günde 100 m² alan teslim edebilmektedir.)